تغییر رنگ پورتال
X
   
 
  • بیاینیه حریم خصوصی

   شرکت توزیع نیروی برق مشهد ، متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، می‌داند.

   شرکت توزیع نیروی برق مشهد ، متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، می‌داند.
   مشاهده صفحات وب‌ سایت‌ ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد ، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات بصورت الکترونیکی وغیر حضوری مستلزم دریافت اطلاعات شخصی شما بوده و پس از تحلیل اطلاعات این خدمات به شما ارائه می‌گردد.
   شرکت توزیع نیروی برق مشهد در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی کند. در ادامه اقلام اطلاعاتی مورد نیاز و نحوه جمع‌آوری و کاربرد آن‌ها به اجمال بیان شده است.
   چگونگی جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات کاربران
   در صورتی که شما بخواهید خدمتی را به صورت الکترونیکی دریافت نمایید و یا تمایل به ارسال نظرات و پیشنهادات خود به این شرکت داشته باشید ، بسته به نوع خدمت ، اطلاعاتی نظیر شماره پرونده ، نام ، نام خانوادگی ، کد ملی ، آدرس ، شماره همراه و....از شما دریافت می‌شود.
   در فرم‌های الکترونیکی صرف نظر از فیلدهای ستاره‌دار که بایستی تکمیل شوند ، اجباری در پر نمودن سایر فیلدها وجود ندارد. ( در برخی از خدمات نیاز به بارگذاری فایل اسکن شده شناسنامه ، کارت ملی مشترک می‌باشد) لازم به ذکر است که هدف ما از دریافت این اطلاعات ، ارائه هر چه بهتر و سریع‌تر خدمات الکترونیکی به مشترکین می‌باشد.
   کاربرد اطلاعات جمع‌آوری شده
   • ثبت درخواستها بدون حضور مشترک در شرکت
   • ارسال کد پیگیری به شماره همراه ثبت شده
   • تطبیق اطلاعات ثبت شده مشترک با اطلاعات موجود از سوابق مشترک
   • تکمیل پرونده مشترک در شرکت توزیع نیروی برق مشهد بدون حضور مشترک در شرکت
   • دریافت آمارهای مختلف از کاربران و نحوه استفاده‌ی آن‌ها از سایت و خدمات آن
   • دریافت نظرات و پیشنهادات مشترکین در خصوص عملکرد شرکت و واحدهای تابعه
   انتقال اطلاعات شخصی به اشخاص ثالث
   شرکت توزیع نیروی برق مشهد خود را در حفاظت از اطلاعات شخصی شما مسئول دانسته و اطلاعات شما را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی‌دهد . ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در پورتال خود از سیاستهای امنیتی و فناوری هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند. همچنین از روشها و دستورالعملهای امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم. این روشهای محافظتی شامل ذخیره سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما می شود و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می کند.