تغییر رنگ پورتال
X
   
 
  • مدیرعامل توانیر در بازدید از پروژه های توزیع برق مشهدعنوان کرد

   مدیرعامل توانیر در بازدید از پروژه های توزیع برق مشهدعنوان کرد

   مدیرعامل توانیر در بازدید از پروژه های توزیع برق مشهدعنوان کرد

   مدیرعامل توانیر در بازدید از پروژه های توزیع برق مشهدعنوان کرد:
   پروژه ها و تحقیقات توزیع برق شهرستان مشهد واقعاً شگفت انگیز ، بهترین و کامل ترین است.

   در جریان بازدید اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از پرژوه¬ها، ابتکارات و تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد که روز پنجشنبه 7 آذرماه 1392 انجام شد، مهندس حائری مدیرعامل توانیر ضمن تقدیر از تلاشها و زحمات مدیرعامل و کارکنان شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد، پروژه¬های تحقیقاتی و پیشرفتهای این شرکت را واقعاً شگفت انگیز عنوان کرد .

   مدیرعامل توانیر در بازدید از پروژه های توزیع برق مشهدعنوان کرد:
   پروژه ها و تحقیقات توزیع برق شهرستان مشهد واقعاً شگفت انگیز ، بهترین و کامل ترین است.
    


    

   در جریان بازدید اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از پرژوه ها، ابتکارات و تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد که روز پنجشنبه 7 آذرماه 1392 انجام شد، مهندس حائری مدیرعامل توانیر ضمن تقدیر از تلاشها و زحمات مدیرعامل و کارکنان شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد، پروژه های تحقیقاتی و پیشرفتهای این شرکت را واقعاً شگفت انگیز عنوان کرد .
   گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد حاکی است ، مهندس حائری و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از پروژه مهرسان شامل نیروگاه خورشید، باغ بام خورشیدی ، اینورترهای خورشیدی، محیط نرم افزاری سامانه مدیریت انرژی در ساختمان و همچنین از ایستگاه شارژ خورشیدی خودروی برقی، خوروی ذخیره ساز استاتیک انرژی (Best) و تجهیزات مربوط بازدید کردند.
   مهندس حائری در این بازدید گفت: پروژه ها ، ابتکارات و پیشرفت های شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد واقعاً شگفت انگیز بوده است. وی تصریح کرد : ابداعات و ابتکارات این شرکت در سطح کشور، بهترین و کامل ترین می باشد و این پروژه ها و ابتکارات باید در کشور و صنعت برق الگو سازی شود.
   این گزارش حاکی است اعضای کمیسیون انرژی مجلس همچنین از طرح فاخر روشنایی بلوار وکیل آباد مشهد و عملیات خط گرم برروی شبکه 20 کیلوولت بازدید کردند.
   در این بازدیدها مهندس علی سعید مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد توضیحاتی ارائه کرد.
   وی در مورد پروژه مهرسان گفت : این نام برگرفته از عبارت مجموعه ریز شبکه هوشمند خورشیدی با راهبرد پاسخگویی به" بازار برق" است.  در این پروژه تصمیم گیری هوشمندانه سیستم برای تأمین انرژی مجموعه ساختمانی ، از طریق پنل های خورشیدی ، شکبه های برق و یا خودروی برقی با توجه به قیمت های online در بازار برق می باشد. مهرسان یک ریز شبکه هوشمند است که می تواند به عنوان یک رکن شبکه های توزیع در آینده بکار آید و فعلاً به عنوان نمونه در ساختمان ستادی توزیع برق مشهد مستقر شده است.
   وی با اشاره به اینکه صنعت برق جهان پیگیر برق قابل اطمینان ، هوشمند وحل تضاد کربن و انرژی تاسال 2025 است گفت: پروژه های یاد شده پاسخگوی این موضوعات است ضمن اینکه کلیه مراحل طراحی، تولید و ساخت تجهیزات این پروژه در کشور و توسط کارشناسان داخل انجام شده است. دربازدید از پروژه روشنایی بلوار وکیل آباد نیز ، مهندس سعیدی گفت: عبور خیل عظیمی از زائران و توریست های شهر مشهد برای عزیمت به نقاط ییلاقی ، وجود نابسامانی در ساخت و سازها و عدم هارمونی لازم در معماری شهری،  وجود انبوه پایه های سیمانی ، شبکه های برق، ترانس هوایی و شبکه های روشنایی معابر غیر اصولی، چهره این بلوار تاریخی را به شدت ناهنجار کرده بود و در مجموع نمای نازیبایی را نشان می داد. وی تصریح کرد: به منظور تبدیل شبکه های هوایی (20 کیلوولت, فشار ضعیف و روشنایی معابر) بلوار وکیل آباد به شبکه های زمینی از پست های کمپکت داخلی و همچنین سوئیچ خانه های RMU و پست های پدمونتد، تابلوهای فشار ضعیف کامپوزیتی و از چراغ ها و پایه چراغ های خاص استفاده شد و اکنون روشنایی بسیار یکنواخت و دلپذیر در شب و هارمونی چشم نوازی ایجادشده است.
   شایان ذکر است ، اعضای کمیسیون انرژی مجلس و همچنین مدیرعامل توانیر از عملیات خط گرم برروی شبکه 20کیلوولت وخودروی سنجاب 20 بازدید کردند و مهندس سعیدی توضیحات لازم را ارائه کرد.
   وی در این باره گفت: پس از طی دوره های موفقیت آمیز آموزش خط گرم به روش فرمان از نزدیک در سطح عالی (در کلاس بین المللی) در سال 1388 ، از ابتدای سال 89 در شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد برای انجام 95 درصد عملیات سرویس و نگهداری و تعمیرات شبکه های فشار متوسط، شبکه ها بی برق نمی شوند و آنها به صورت برق دار با استفاده از هنر و فن آوری خط گرم به روش فرمان از نزدید تعمیر و سرویس می شوند.
   وی افزود: اگر شرکتی هنر بکارگیری فن آوری خط گرم فرمان از نزدیک را داشته باشد به سادگی به استقبال حجم بزرگی از عملیات سرویس و نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه خطوط فشار متوسط می رود بدون آنکه دغدغه اعتراض و نارضایتی مردم و مشترکین را داشته باشد مهندس سعیدی از اعتماد به نفس نیروهای خط گرم فرمان از نزدیک و تولید تجهیزات آن توسط داخل خبرداد و گفت: این فن آوری امن ترین سرویس در امر تعمیرات بصورت برقدار می باشد و سایر شرکتهای توزیع نیز می توانند از این سیستم بهره مند شوند.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: