تغییر رنگ پورتال
X
   
 
  • پروفسور فوجیتا: توزیع برق مشهد در اجرای نظام آراستگی 5S و پیشنهادهای کایزنی، یک الگوی مناسب محسوب می شود

   پروفسور فوجیتا: توزیع برق مشهد در اجرای نظام آراستگی 5S و پیشنهادهای کایزنی، یک الگوی مناسب محسوب می شود

   پروفسور فوجیتا: توزیع برق مشهد در اجرای نظام آراستگی 5S و پیشنهادهای کایزنی، یک الگوی مناسب محسوب می شود

   پروفسور فوجیتا و ممیزین منتخب انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های توزیع برق با حضور در شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد ضمن بازدید از نظام آراستگی 5S و همچنین پیشنهادهای کایزنی، اجرای این سیستم ها را در شرکت توزیع برق مشهد بسیار عالی بر شمردند.

   پروفسور فوجیتا: توزیع برق مشهد در اجرای نظام آراستگی 5S و
   پیشنهادهای کایزنی، یک الگوی مناسب محسوب می شود

   پروفسور فوجیتا و ممیزین منتخب انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های توزیع برق با حضور در شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد ضمن بازدید از نظام آراستگی 5S و همچنین پیشنهادهای کایزنی، اجرای این سیستم ها را در شرکت توزیع برق مشهد بسیار عالی بر شمردند.
   به گزارش دفتر روابط عمومی، در نشستی که با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران توزیع برق مشهد برگزار شد، پروفسور فوجیتا گفت: توزیع برق مشهد در حوزه نظام 5S و پیشنهادهای کایزنی می تواند یک الگوی مناسب محسوب شود.
   وی که پس از بازدید از واحدهای مختلف توزیع برق مشهد سخن می گفت: اظهار داشت توزیع برق مشهد در نگهداری کالاهای شبکه در انبارها دارای بهترین عملکرد را بین شرکتهای توزیع دارد.
   وی تصریح کرد: امتیاز واحدهای توزیع برق مشهد از نظر من رقمی بین 85 تا 90 ( از 100 امتیاز) است که نسبت به ارزیابی سال 94 حدود 10 تا 15 امتیاز رشد داشته است.
   وی با انتشار تصاویری از اجرای نظام 5S در سطح کشور و توزیع برق مشهد و بیان نقاط ضعف و کاستی ها و همچنین نقاط قوت گفت: یکی از صحنه های جذاب برای من خودروهای تعمیراتی و بازسازی شده در برق مشهد بود که بسیار عالی، طراحی و بازسازی شده بودند.
   پروفسور فوجیتا، شرکت توزیع برق مشهد را یک الگوی مناسب برای سایر شرکت ها عنوان کرد و گفت: توزیع برق مشهد بهترین عملکردها را بین شرکتهای توزیع داشته است و می تواند ایده های خود را با سایرین در میان بگذارد.
   مهندس ثناگر مدیر دفتر تمتا نیز در این جلسه ضمن تشریح ویژگی های شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد و تشریح چشم انداز +1405 برق مشهد به اهمیت اجرای نظام آراستگی 5S پرداخت و گفت: برای دستیابی به تولید ناب باید به نظام 5S توجه کرد چرا که زیرساخت تولید ناب محسوب می شود.
   وی با ارائه گزارشی از فعالیت های شرکت در سال های 2012 الی 2015 در حوزه نظام آراستگی 5S گفت: علاوه بر اجرای نظام 5S در سطح واحدهای شرکت به مقوله فرهنگ سازی آن حتی در داخل خانه همکاران پرداخته ایم، آموزش وسیع نیروها، چاپ کتابچه آموزشی کایزن در خانه، و برگزاری مسابقه و جشنواره 5S در منزل نیز از زمره این اقدامات فرهنگی می باشد.
   وی گفت: ممیزی سالانه، صدور گواهینامه نظام 5S برای معاونتها، امورها و ادارات اجرایی امتیازدهی به کلیه واحدهای شرکت از دیگر برنامه های بهبود این سیستم بوده است. مهندس ثناگر درباره نظام پیشنهادهای کایزنی نیز از آغاز این سیستم در شرکت از سال 2013 خبر داد و گفت: در سال های 2014 و 2015 توسعه کایزن و ارزیابی آن انجام شد که در 3 سطح به کارکنان پاداش تعلق گرفت. وی افزود: آموزش، تشکیل کمیته عالی نظام پیشنهادهای کایزنی، امکان ثبت در سایت، برگزاری همایش سالانه و قدردانی از کارکنان از جمله اقدامات شرکت در حوزه پیشنهادهای کایزنی بوده است ضمن اینکه از سال 2013 تاکنون 9 هزار مورد پیشنهاد توسط همکاران ارائه شده است.
   شایان ذکر است پروفسور فوجیتا به همراه تیم ممیزی و ممیزین منتخب انجمن صنفی کارفرمایی از واحدهای مختلف توزیع برق مشهد بازدید و نظام آراستگی 5S و پیشنهادهای کایزنی در این شرکت را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند.در پایان این جلسه و بازدیدها، به شرکت کنندگان در کلاس آموزش ممیزی پروفسور فوجیتا به عنوان مروج 5S و کایزن در سایر شرکت های توزیع شناخته شده و ممیزی در سطح شرکت های توزیع را انجام خواهند داد، لوح تقدیر اهداء شد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: