تغییر رنگ پورتال
X
   
 
  • تقدیر مشاور مدیرعامل در امور مجلس و مجری طرح حمایت از صنعت برق کشور از مهندس سعیدی

   تقدیر مشاور مدیرعامل در امور مجلس و مجری طرح حمایت از صنعت برق کشور از مهندس سعیدی

   تقدیر مشاور مدیرعامل در امور مجلس و مجری طرح حمایت از صنعت برق کشور از مهندس سعیدی

   بدنبال بازدید اخیر رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسامی از دستاوردها، پیشرفت ها و فعالیت های شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد، مهندس علی حیدری تفرشی مشاور مدیرعامل در امور مجلس شورای اسلامی و مجری طرح حمایت از صنعت برق کشور با ارسال لوح تقدیر از مهندس سعیدی قدردانی کرد.

   تقدیر مشاور مدیرعامل در امور مجلس و مجری طرح حمایت از صنعت برق کشور از مهندس سعیدی   بدنبال بازدید اخیر رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسامی از دستاوردها، پیشرفت ها و فعالیت های شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد، مهندس علی حیدری تفرشی مشاور مدیرعامل در امور مجلس شورای اسلامی و مجری طرح حمایت از صنعت برق کشور با ارسال لوح تقدیر از مهندس سعیدی قدردانی کرد.
   به گزارش دفتر روابط عمومی، متن کامل لوح تقدیر به شرح زیر است؛
   برادر ارجمند جناب آقای مهندس سعیدی
   ریاست محترم هیأت مدیره و مدیریت عامل شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد
   موضوع: تقدیر و تشکر
   با سلام و احترام
   بدینوسیله مراتب قدردانی و سپاس خود را بخاطر درایت، مدیریت ویژه و تلاش های بی وقفه جناب عالی برای خلق ایده های جدید و ایجاد فضای صمیمی و پرنشاط که زمینه ساز رشد، تعالی و بالندگی سازمانی شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد در تمامی ابعاد برای خدمت صادقانه به ذینفعان که بخش عمده ای از شهروندان شریف در کل کشور را نیز شامل می گردد، به حضورتان تقدیم می نمایم. با عنایت خداوند متعال و در کنار بارگاه ملکوتی ثامن الحجج حضرت امام رضا علیه السلام، تلاش و کوشش حضرت عالی، مدیران و کارکنان تحت مدیریت بر هیچ کس پوشیده نبوده و مصداق «خدمت به خلق خدا جزء عزت و آبرو برای انسان نیک سرشت، ارمعانی نیست» را یادآور می شود. لذا پیرو بازدید اخیر ریاست محترم کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، برخود لازم می دانم مجدداً از تلاش ها و همت آن عزیز که در پرتو عنایات الهی و بصیرت خود در مسیر اعتلای کشور قدم برداشته اید، صمیمانه تشکر و تقدیر نمایم. امید است در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و با بهره گیری از استعدادها و تجربیات حاصله، با همت و تلاش مضاعف در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و امت شهید پرور موفق و مؤید باشید.
   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: