تغییر رنگ پورتال
X
   
 
  • تقدیر از مامورین نمونه قرائت امور برق ناحیه چهار

   تقدیر از مامورین نمونه قرائت امور برق ناحیه چهار

   تقدیر از مامورین نمونه قرائت امور برق ناحیه چهار

   مراسم تقدیر از مامورین نمونه قرائت امور برق ناحیه چهار شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد در محل نمازخانه این امور برگزار و از زحمات و تلاش های آقایان سعید طاوسی و یوسف خلوصی به عنوان مامورین نمونه قدردانی بعمل آمد.

   تقدیر از مامورین نمونه قرائت امور برق ناحیه چهار   مراسم تقدیر از مامورین نمونه قرائت امور برق ناحیه چهار شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد در محل نمازخانه این امور برگزار و از زحمات و تلاش های آقایان سعید طاوسی و یوسف خلوصی به عنوان مامورین نمونه قدردانی بعمل آمد.
   به گزارش دفتر روابط عمومی، در این مراسم همچنین از زحمات و تلاش های مهندس علی اسماعیلی مدیر شرکت پایانیرو تجلیل و نشان ماندگار تعالی سازمان به وی اهداء شد.
   در این مراسم مهندس وحید باغیشنی مدیر امور برق ناحیه چهار گفت: امور برق چهار مشهد با اجرای طرح وصول همزمان با قرائت و با تلاش و زحمات همکاران خود، رتبه اول وصول کل در سطح شرکت را کسب کرده است. وی گفت: این نتیجه نشان می دهد که همکاران ما با گفتمان و تعامل و بدون کوچک ترین تنش به این موفقیت رسیده اند. مهندس باغیشنی افزود: فعالیت ها و تلاش های همکاران کاملا رصد می شود چرا که وصول مطالبات همواره برای وزارت نیرو و توزیع برق مشهد حائز اهمیت می باشد.
   در این مراسم، مهندس غفوری به نمایندگی از دفتر نظارت بر فروش و وصول مطالبات گفت: ارتقاء و رشد عملکرد در هر مجموعه ای به مدیریت و همکاران آن مجموعه بستگی دارد و امروز شاهد نتایج خوب و مثبت شما همکاران در کسب رتبه اول وصول هستیم.
   شایان ذکر است در این مراسم از پیشنهادهای کایزنی آقایان هاشمی، رستمی و مداح تقدیر بعمل آمد.   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: