تغییر رنگ پورتال
X
   
 
  • تجهیز و اجرای نظام آراستگی در انبار امور نت فشار متوسط غرب و حذف انبارک های متفرقه گروه های اجرائی امور

   تجهیز و اجرای نظام آراستگی در انبار امور نت فشار متوسط غرب و حذف انبارک های متفرقه گروه های اجرائی امور

   تجهیز و اجرای نظام آراستگی در انبار امور نت فشار متوسط غرب و حذف انبارک های متفرقه گروه های اجرائی امور

   تجهیز و اجرای نظام آراستگی در انبار امور نت فشار متوسط غرب و حذف انبارک های متفرقه گروه های اجرائی امور

   تجهیز و اجرای نظام آراستگی در انبار امور نت فشار متوسط غرب و حذف انبارک های متفرقه گروه های اجرائی امور   در راستای اجرای مناسب نظام مدیریت دارایی های فیزیکی و تأمین به موقع لوازم و تجهیزات گروه های اجرایی با رعایت نظام آراستگی (5S)، انبار تجمیع گروه های اجرایی در امور نت فشار متوسط غرب با لحاظ نمودن استانداردهای نگهداری کالا، ایجاد شد.
   به گزارش دفتر روابط عمومی، مهندس محمدعلی احمدی مدیر امور نگهداری و تعمیرات فشار متوسط غرب مشهد گفت: این اقدام خلاقانه همکاران همزمان با راه اندازی اداره برنامه ریزی و مهندسی و با هدف تأمین به موقع لوازم و تجهیزات گروه ها، نگهداری مناسب و استاندارد کالا و لوازم شبکه، حذف کالاهای مازاد و کالاهای کمتر استفاده شده، اولویت بندی کالاهای ضروری و پرکاربرد، افزایش زمان آچار بدستی پرسنل با کاهش زمان تحویل کالا و کاهش پلن های برگشتی ناشی از کمبود کالا در دو انبار بیرونی و داخلی انجام و نظام آراستگی (5S) در آن ایجاد شده است. وی تصریح کرد: برای ساخت قفسه ها و چیدمان کالا در این انبار، مدت 2 ماه همکاران بصورت پاره وقت فعالیت نموده اند و برای ساخت این نوع چیدمان از کالاهای اسقاط و قفسه های موجود استفاده شده و طرح های استاندارد و زیبایی برای نگهداری کالا اجرا شده است که از مزایای آن صرفه جویی اقتصادی، قابلیت ردیابی حداقل موجودی کالا، حذف انبارک های سطح شهر، افزایش بهره وری و ... می باشد.
   مهندس احمدی افزود: این انبار در دو قسمت بیرونی برای تجهیزات سنگین و با قابلیت نگهداری در فضای باز و قسمت داخلی برای تجهیزات کوچک و با قابلیت نگهداری در فضای داخلی تجهیز شده است. وی افزود: با این اقدام کانتینرهای قبلی مربوط به انبارک گروه ها آزاد و از این محل کانتینرهای مورد نیاز گروه مدیریت بحران شرکت تأمین گردید، و مبلغ یک میلیارد ریال صرفه جویی اقتصادی به همراه داشته است.
   وی گفت: حذف انبارک های سطح شهر گروه ها نیز در راستای تصمیم شرکت انجام و کلیه کالاها به محل انبار امور منتقل شده و پس از آن اجرای اصول (5s) بر روی کالاهای انبارک ها انجام و کالاها و آهن آلات مازاد به انبار شرکت برگشت شد که خود صرفه اقتصادی زیادی به همراه داشته است و این اقدام در راستای RCM انجام شده بر روی ترانس ها و کلیدهای پست های زمینی و براساس تعداد و نوع خرابی تجهیزات، تعدادی از قطعات اضافی در انبارک های سطح شهر جمع آوری و به انبار مرکزی تحویل گردید.

   با این اقدام گام های آخر نظام آراستگی (5S) برداشته شد. (استانداردسازی، انضباط کالایی و تأمین تعداد قطعات و لوازم مورد نیاز).
   مهندس احمدی در خاتمه از تلاش کلیه همکاران این امور که برای ایجاد این مجموعه همت کردند و همچنین از همکاری امور تدارکات و دفتر برنامه و بودجه تشکر و قدردانی نمود.
   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: