تغییر رنگ پورتال
X
   
 
  • در گفت و گو با آقای امیررضا مسعودیدانشجوی ممتاز و رتبه اولی دانشگاه فردوسی مشهد عنوان شد:رمز موفقیت های تحصیلی و بزرگ ترین آرزوی یک همکار در برق مشهد

   در گفت و گو با آقای امیررضا مسعودیدانشجوی ممتاز و رتبه اولی دانشگاه فردوسی مشهد عنوان شد:رمز موفقیت های تحصیلی و بزرگ ترین آرزوی یک همکار در برق مشهد

   در گفت و گو با آقای امیررضا مسعودیدانشجوی ممتاز و رتبه اولی دانشگاه فردوسی مشهد عنوان شد:رمز موفقیت های تحصیلی و بزرگ ترین آرزوی یک همکار در برق مشهد

   در گفت و گو با آقای امیررضا مسعودی
   دانشجوی ممتاز و رتبه اولی دانشگاه فردوسی مشهد عنوان شد:
   رمز موفقیت های تحصیلی و بزرگ ترین آرزوی یک همکار در برق مشهد

   در گفت و گو با آقای امیررضا مسعودی
   دانشجوی ممتاز و رتبه اولی دانشگاه فردوسی مشهد عنوان شد:
   رمز موفقیت های تحصیلی و بزرگ ترین آرزوی یک همکار در برق مشهد
    
     « آقای امیررضا مسعودی » امروز با 24 سال سن و به عنوان فرزند آقای محمد مسعودی همکار بازنشسته عزیز ما در شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد، دانشجوی رشته دکترای عمران دانشگاه فردوسی و کسی که در فارغ التحصیلی همواره با درجه ممتاز و در رتبه اول قرار داشته است از رموز موفقیت های خود و بزرگ ترین آرزویش سخن گفت:
   به گزارش دفتر روابط عمومی، این جوان ساعی و پرتلاش ضمن معرفی خود گفت: سال 87 و با رتبه کشوری 700 در رشته مهندسی عمران وارد دانشگاه فردوسی مشهد شدم و پس از 4 سال با رتبه اول در بین 80 نفر از هم دوره ای های فارغ التحصیل شدم.
   از دوران ورود به کارشناسی ارشد برای ما سخن بگویید؟
   آقای مسعودی : سال 91 و با سهمیه ممتازی به صورت مستقیم و بدون آزمون وارد دوره کارشناسی ارشد عمران با گرایش سازه (دانشگاه فردوسی مشهد) شدم . پس از 2 سال تحصیل با رتبه اول در بین دیگران و با درجه ممتاز در پایان نامه، فارغ التحصیل گشتم.
   در خصوص ورود به دوره دکترا برای خوانندگان ما توضیح دهید؟
   آقای مسعودی: به تلاش خود برای ورود به دوره دکترا ادامه دادم و از آنجا که رتبه اول کارشناسی ارشد را کسب کرده بودم بنابراین به صورت مستقیم و با رتبه ممتاز و با سهمیه استعدادهای درخشان، دانشجوی دوره دکترا شدم و اکنون در ترم اول دوره دکترا مشغول تحصیل هستم.
   چگونه به این موفقیت نائل آمدید؟
   در این مدت مشقت ها و سختی هایی را متحمل شدم چرا که در کنار درس و تحصیل به عنوان مشاوره ساختمانی با شرکت توزیع نیروی برق مشهد همکاری می کنم . زمانی در کار و تحصیل موفق خواهیم بود که در هر دو مقوله دارای برنامه باشیم. از دیگر سو وجود نظم و انضباط به خصوص انضباط کاری شرایط بسیار مهمی است و نظم 8 ساعت درس و مطالعه، 8 ساعت استراحت و 8 ساعت خواب در طول 24 ساعت شبانه روز برنامه اصلی است که نباید از آن غفلت نمود. یکی دیگر از رمزهای موفقیت این است که باید از هر لحظه و زمان به بهترین وجه استفاده نمود، استفاده از هر فرصتی خود می تواند دشواری ها و سختی ها را در آینده همواره کند.
   از نقش و توجه خانواده در موفقیت های های خود بگو؟
   آقای مسعودی: اگر مساعدت ها و فداکاری های پدر و مادرم نبود امروز به این درجه نرسیده بودم. پس از خدای بزرگ، نقش اصلی در موفقیت های من بر عهده پدر و مادرم بوده و هست. آنها در انتخاب رشته و... همواره کمک حال و راهنمای من بودند. از سوی دیگر محیط خانه و خانواده برای من محیطی با آرامش بوده است به گونه ای که توانستم به چنین موفقیت هایی نائل آیم.
   برای هم سن و سالان خود از مهم ترین رمز موفقیت در تحصیل بگو؟
   رمز موفقیت در کار، تحصیل، زندگی و ... اول از همه توکل به خدا و سپس پشتکار است.
   آقای مسعودی، بزرگ ترین آرزوی شما چیست؟
   علاوه بر آرزوی سلامتی و طول عمر عمر برای پدر و مادرم، داشتن یک زندگی خوب و آرام را خواستارم البته بزرگ ترین آرزوی من این است که به هیأت علمی دانشگاه فردوسی مشهد وارد شوم.
   در پایان لازم می دانم از تلاشهای پدر و مادرم که زحمت من همیشه روی دوش آنها بوده است و همچنین از لطف و توجه آقای مهندس سعیدی و دیگر همکاران شرکت توزیع نیروی برق مشهد تشکر و قدردانی می نمایم.
    
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: