تغییر رنگ پورتال
X
   
 
  • جلسات هم اندیشی حضوری دفتر حقوقی با مدیران و همکاران امورها و ادارات

   جلسات هم اندیشی حضوری دفتر حقوقی با مدیران و همکاران امورها و ادارات

   جلسات هم اندیشی حضوری دفتر حقوقی با مدیران و همکاران امورها و ادارات

   به منظور تبادل نظر و ارتقای اطلاعات حقوقی همکاران در حوزه کاری و شغلی، جلسات هم اندیشی حضوری از سوی دفتر حقوقی و رسیدگی به شکایات در محل امورها و ادارات شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد برگزار شد.

   جلسات هم اندیشی حضوری دفتر حقوقی با مدیران
   و همکاران امورها و ادارات   به منظور تبادل نظر و ارتقای اطلاعات حقوقی همکاران در حوزه کاری و شغلی، جلسات هم اندیشی حضوری از سوی دفتر حقوقی و رسیدگی به شکایات در محل امورها و ادارات شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد برگزار شد.
   به گزارش دفتر روابط عمومی، مجتبی معنوی مدیر دفتر حقوقی و رسیدگی به شکایات گفت: یکی از دغدغه های ما ایجاد ارتباط نزدیک با امورها و ادارات نواحی بود که بدین منظور از ابتدای سال جاری، برنامه زمان بندی جهت بازدید و برگزاری جلسات هم اندیشی حضوری با امورها و ادارات اجرایی به عمل آمد.
   طبق برنامه ریزی انجام شده، مجموعه همکاران دفتر حقوقی به امورها و ادارات مراجعه و در جلسات هم اندیشی با حضور مدیران امورها و رؤسای ادارات و همکاران شرکت کردند.
   در همین زمینه با مراجعه به 10 امور برق نواحی و 4 اداره برق، 15 جلسه در قالب 22 ساعت برگزار شد و مسائل و مشکلات اداری در زمینه های حقوقی شرکت مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پاسخ ها و راهنمایی های لازم ارائه شد.
   برخی نکات که نیاز به پیگیری داشت صورتجلسه شد و همچنین برخی ابهامات و ایرادات طرفین، شفاف سازی شد و سعی کردیم با ارائه توضیحات و تبیین ضرورت های مسائل حقوقی، موانع موجود در تسهیل ارتباطات دفتر حقوقی با امورها و ادارات اجرایی را مرتفع نمائیم.
   در این جلسات ضمن آشنایی هرچه بیشتر ادارات و امورهای اجرایی با نحوه عملکرد دفتر حقوقی و وظایف محوله نسبت به تداوم برگزاری دوره های آموزشی نیز تأکید شد.
   وی با اشاره به اینکه پس از ماه مبارک رمضان علاوه بر دوره آموزشی برای رابطین حقوقی، دوره آموزشی ویژه مأموران و کارکنان فنی برگزار خواهد شد گفت: سال گذشته دوره آموزشی با عنوان "هم اندیشی حقوقی" ویژه مدیران امورها و ادارات و بهره برداران شرکت برگزار شد که با استقبال همکاران روبه رو شد.
   وی خاطرنشان کرد، برگزاری جلسات و دوره های آموزشی و هم اندیشی به صورت مستمر از جمله برنامه های دفتر حقوقی شرکت خواهد بود.
   معنوی گفت: به منظور افزایش اطلاعات عمومی حقوقی همکاران، برنامه ریزی لازم برای ارسال پیام های حقوقی از طریق سیستم پیام رسان داخلی شرکت انجام شده است که بحمدالله این اقدام نیز با استقبال خوب همکاران مواجه شده است.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: