تغییر رنگ پورتال
X
   
 
  • برگزاری مراسم تجلیل از جانبازان توزیع برق مشهد

   برگزاری مراسم تجلیل از جانبازان توزیع برق مشهد

   برگزاری مراسم تجلیل از جانبازان توزیع برق مشهد

   به مناسبت سالروز تولد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و گرامیداشت روز جانباز طی مراسمی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد تجلیل بعمل آمد.

   برگزاری مراسم تجلیل از جانبازان توزیع برق مشهد   به مناسبت سالروز تولد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و گرامیداشت روز جانباز طی مراسمی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد تجلیل بعمل آمد.
   به گزارش دفتر روابط عمومی، در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین دهشت از اساتید حوزه و دانشگاه طی سخنان به بیان فضیلت های ماه شعبان پرداخت و گفت: شعبان ماه پیامبر است و در این ماه رزق مؤمنان تقسیم و توزیع می شود.
   وی در ادامه با اشاره به رشادت ها و ایثارگری های جانبازان در دوران 8 سال دفاع مقدس گفت: الگوی جانبازان ما حضرت ابوالفضل العباس (ع) است و آن حضرت از دو ویژگی بصیرت و دشمن شناسی و محکم بودن باور و ایمان برخوردار بودند و جانبازان ما نیز باید این دو ویژگی و صبر و تحمل را سرلوحه امور خود قرار دهند.
   شایان ذکر است در این مراسم که از سوی امور ایثارگران و دفتر بسیج برگزار شد از جانبازان شرکت توزیع برق مشهد تجلیل بعمل آمده و هدایایی به این عزیزان اهدا گردید.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: