1396/10/29
  •    
    • بخشهای خبری
    •  

     نظارت عالیه شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد توسط ناظرین و کارشناسان توانیر

     کد: 1080
     تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۰۹
     منبع خبر:
     تعداد بازدید: 142
     نظارت عالیه شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد با حضور ناظرین و کارشناسان سایر شرکت های توزیع (گیلان، زنجان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، سمنان) و شرکت توانیر و همچنین مدیر عامل، معاونان، مدیران و رؤسای بهره برداری توزیع برق مشهد طی سه روز انجام شد.
     نظارت عالیه شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد توسط ناظرین و کارشناسان توانیر

      نظارت عالیه شرکت توزیع نیروی برق 

     شهرستان مشهد توسط ناظرین و کارشناسان توانیر

      

     نظارت عالیه شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد با حضور ناظرین و کارشناسان سایر شرکت های توزیع (گیلان، زنجان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، سمنان) و شرکت توانیر و همچنین مدیر عامل، معاونان، مدیران و رؤسای بهره برداری توزیع برق مشهد طی سه روز انجام شد.

     به گزارش دفتر روابط عمومی، در اولین جلسه این نظارت، مهندس مشکینی معاون بهره برداری و دیسپاچینگ به بیان نقش و جایگاه نظارت عالیه و فرآیند آن در سطح توزیع برق مشهد پرداخت و گفت: هدف نظارت عالیه امتیاز بندی شرکت ها نیست بلکه هدف آن آشنایی شرکت های توزیع با یکدیگر و دستیابی به نقاط ضعف، قابل بهبود و قوت می باشد.

     مهندس سعیدی مدیرعامل توزیع برق مشهد نیز در این جلسه به تشریح مشخصات و ویژگی های شهر مشهد و وجود 5/1 میلیون مشترک برق در این شهر پرداخت و ضمن بیان فعالیت ها و دستاوردهای توزیع برق مشهد گفت: 55 درصد مشترکین استان در مشهد مستقر هستند ضمن اینکه 61 درصد فروش انشعاب استان مربوط به مشهد است.

     وی ضمن تشریح اهداف جهانی صنعت برق در افق 2025 و ضرورت استراتژی در برق مشهد به تشریح چشم انداز 1405 این شرکت پرداخت و گفت: توزیع برق مشهد با جدایی از روش های سنتی به فرآیندهای فنی و خدمات مرتبط با مردم توجه کرده است که از جمله این فرآیند ها می توان به اجرای عملیات خط گرم فرمان از نزدیک، جایگزینی سیم های بدون روکش به جای سیم های روکش دار در شبکه های فشار متوسط بدون اعمال خاموشی، اتوماسیون شبکه، جایگزینی شبکه های سیمی به جای کابل خودنگهدار در شبکه های فشار ضعیف بدون اعمال خاموشی، سیستم اطلاعات مکانی (GIS)، 5S، و توزیع ناب و همچنین کاهش 80 درصدی مراجعات حضوری مردم اشاره کرد.

     وی در خاتمه گفت: از ناظران می خواهیم به سیستم های توزیع برق مشهد نقادانه نگاه کرده و نقاط قابل بهبود را برای ارتقاء سیستم اعلام کنند.

      

      در این جلسه مهندس احسان دوست مدیر امور دیسپاچینگ و فوریت های برق گیلان و سرپرست گروه نظارت عالیه گفت: یکی از اهداف مهم نظارت عالیه تطابق فعالیت ها با آیین نامه ها و دستورالعمل ها و ارائه راهکار و پیشرفت در امور می باشد.

     وی با اشاره به فعالیت ها و دستاوردهای توزیع برق مشهد گفت: ارزیابی از توزیع برق مشهد که در بسیاری از شاخص ها یک شرکت پیشرو محسوب می شود برای ما مایه خوشحالی است و آماده استفاده از دستاوردهای شما برای تعالی سایر شرکت های توزیع هستیم.

     شایان ذکر است، در جریان فرآیند نظارت عالیه توزیع برق گزارش ها و توضیحات لازم توسط مدیران و فرم های امورها در دفاتر تخصصی حوزه معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ ارائه شد.

     همچنین طی 3 روز نظارت عالیه توزیع برق مشهد ناظرین توانیر از حوزه ها و بخش های مختلف این شرکت نظیر امور نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه شبکه های فشار متوسط و فشار ضعیف، پارک آموزشی، پروژه جایگزینی هادی های روکش دار، مرکز فهام، سرویس و نگهداری تابلو های فشار ضعیف به روش خط گرم فرمان از نزدیک، آزمایشگاه اکرودیته، سرویس و نگهداری پست های زمینی به روش خط گرم بازدید و ممیزی بعمل آوردند.

     در مراسم اختتامیه نظارت عالیه شرکت توزیع نیروی برق مشهد نیز مهندس احسان دوست، مهندس انصاری و مهندس مهر اندیش به عنوان ناظرین و کارشناسان شرکت توانیر به بیان دیدگاه های خود و نقاط قوت توزیع برق مشهد پرداختند. مهندس احسان دوست گفت: نقاط قوت در توزیع برق مشهد چشمگیر است و در تمامی سطوح شرکت، همدلی، فرهنگ سازی و نظم و انضباط جاری می باشد. مهندس انصاری نیز گفت: نکته قابل بهبود برای ارائه وجود ندارد چرا که توزیع برق مشهد یک کلاس آموزشی و کارگاهی ارزشمند برای سایر شرکت های و کسب تجربه محسوب می شود. مهندس مهر اندیش نیز گفت: فعالیت ها و خدمات توزیع برق مشهد نشان داد که شهر بزرگ مشهد مردان بزرگ اداره
     می کنند و تعامل این شرکت قابل تقدیر می باشد.

      

مجموع بازدیدها : 14,447,839
تعداد بازدید امروز : 2,267
تعداد بازدید دیروز : 3,507
آخرین به روزرسانی : 12:59  1396/10/26
تعداد کاربران مهمان : 152
تعداد کاربران آن لاین : 2
نشانی: مشهد مقدس - بلوارخیام(جنوبی) - صندوق پستی 1115- 91735
تلفن: 31703-051
نمابر(فکس): 37681066-051
ایمیل:
کلیه حقوق متعلق به شرکت توزیع برق شهرستان مشهد می باشد.