1396/11/01
  •    
    • بخشهای خبری
    •  

     جلسه هماهنگی سرویس استعلام آنی پرداخت قبوض برق با همکاری بانک های استان و توزیع برق مشهد برگزار شد

     کد: 1077
     تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۹
     منبع خبر:
     تعداد بازدید: 131
     جلسه هماهنگی پرداخت سرویس استعلام آنی پرداخت قبوض برق با همکاری بانک های استان و شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد برگزار شد.
     جلسه هماهنگی سرویس استعلام آنی پرداخت قبوض برق با همکاری بانک های استان و توزیع برق مشهد برگزار شد

      جلسه هماهنگی سرویس استعلام آنی پرداخت قبوض برق

     با همکاری بانک های استان و توزیع برق مشهد برگزار شد

      

      

     جلسه هماهنگی پرداخت سرویس استعلام آنی پرداخت قبوض برق با همکاری بانک های استان و شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد برگزار شد.

     به گزارش دفتر روابط عمومی، در این جلسه مهندس رجبی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات توزیع برق مشهد ضمن تشریح فعالیت های این شرکت در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم و مشترکین گفت: در بحث حذف خاموشی ها و کاهش تلفات شبکه، با تلاش همکاران ما در برق مشهد فعالیت های خوب و مؤثری انجام شده است. وی تصریح کرد: بکارگیری تکنولوژی های روز دنیا نظیر عملیات خط گرم فرمان از نزدیک، نصب کابل خودنگهدار، هوشمندسازی و اتوماسیون شبکه و استقرار نظام های 5S  ، QCC ، kaizen  ، مدیریت دارائی فیزیکی و نصب کنتورهای هوشمند از جمله فعالیت ها و دستاوردهای این شرکت بوده است.

     مهندس رجبی به تشریح ویژگی های سرویس دریافت آنی اطلاعات پرداخت قبوض مشترکین پرداخت و گفت: خدمات رسانی مطلوب، حذف مراجعه حضوری، صرفه جویی در زمان و هزینه، امکان ردیابی وجوه دریافتی و عدم نیاز به صرف وقت توسط کاربران بانک ها از اهداف این سرویس است .

     موسوی مدیر دفتر تمرکز وجوه و مدیریت درآمد نیز در این جلسه خواستار خدمت رسانی مناسب و سرعت عمل بانک ها در بحث تأییدیه وصول قبوض برق شد .

     در ادامه جلسه، مهندس جلیلی معاون شرکت رانیر آمادگی این شرکت را برای همکاری با بانک ها اعلام کرد.

     در این جلسه از سامانه تأییدیه آنی وصول قبوض برق که با همکاری بانک تجارت و بانک صادرات و بانک ملی و سامانه 1521 آماده شده است رونمایی شد. در چارچوب این سامانه مشترکینی که از درگاه 1521 و سامانه های بانک های فوق، قبوض خود را پرداخت نمایند تأییده واریز آنها بلافاصله در اختیار شرکت توزیع برق مشهد قرار گرفته و از فهرست بدهکاران حذف خواهند شد.

     مقرر گردید سایر بانک های عامل نیز مشابه این سرویس را در اختیار شرکت برق قرار دهند.

     شایان ذکر است در این جلسه مدیران و کارشناسان بانک های عامل استان به طرح نظرها و دیدگاه های خود پرداختند و با توجه به تجارب و برخورداری از سیستم ها، تکنولوژی و سامانه های موجود بانک ها خواستار همکاری و تعامل طرفین در حوزه های IT و انفورماتیک با هدف خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم شدند.

مجموع بازدیدها : 14,455,648
تعداد بازدید امروز : 1,638
تعداد بازدید دیروز : 5,985
آخرین به روزرسانی : 11:19  1396/11/01
تعداد کاربران مهمان : 231
تعداد کاربران آن لاین : 8
نشانی: مشهد مقدس - بلوارخیام(جنوبی) - صندوق پستی 1115- 91735
تلفن: 31703-051
نمابر(فکس): 37681066-051
ایمیل:
کلیه حقوق متعلق به شرکت توزیع برق شهرستان مشهد می باشد.