1396/10/30
  •    
    • بخشهای خبری
    •  

     ویژه برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در شرکت توزیع برق مشهد

     کد: 1074
     تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
     منبع خبر:
     تعداد بازدید: 136

     به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، برنامه های فرهنگی مختلفی از سوی پایگاه بسیج شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد برگزار شد.
     ویژه برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در شرکت توزیع برق مشهد

      ویژه برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در شرکت

     توزیع برق مشهد

      

      

      

     به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، برنامه های فرهنگی مختلفی از سوی پایگاه بسیج شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد برگزار شد.

     به گزارش دفتر روابط عمومی، مهندس تقی احسانی مهر فرمانده پایگاه بسیج توزیع برق مشهد گفت: در هفته بسیج جمعی از اعضای شورای پایگاه بسیج از خانواده مدافع حرم شهید محرابی دیدار و دلجویی کردند و هدایایی به رسم یاد بود از سوی مدیر عامل توزیع برق مشهد تقدیم خانواده شهید محرابی کردند. در این برنامه پیراسته از روایت گران جنگ به بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس پرداخت.

     وی تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه های بسیج توزیع برق مشهد، شرکت بسیجیان در همایش 30 هزار نفری بسیج در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد بود که مورد استقبال بسیجیان قرار گرفت.

     مهندس احسانی مهر از عیادت بسیجیان شرکت توزیع برق مشهد از همکار بسیجی بازنشسته آقای زنگی آبادی و تقدیر از ایشان خبر داد و در ادامه گفت: برنامه کوهپیمایی ویژه بسیجیان توزیع برق مشهد در ارتفاعات کوه سر و تقدیر و تشکر از همکاران فعال در بسیج، بازنشستگان و پیشکسوتان بسیج و همچنین اهدای لوح تقدیر و هدیه به بسیجیان نمونه از سوی مدیرعامل از دیگر برنامه های بسیج بوده است.

     تقدیر از ایثارگران نمونه (حدود 30 نفر) در محل نمازخانه ستاد و اهدای لوح تقدیر و هدایا و همچنین جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی کارکنان شامل لباس، وسایل و لوازم گرمایشی، مواد غذایی و خوراکی و چادر اسکان برای زلزله زدگان غرب کشور و برپایی نمایشگاه عکس در محل ستاد و امورها از جمله برنامه های هفته بسیج می باشد.

     مهندس احسانی مهر با اشاره به اینکه توسط بسیج و با همکاری روابط عمومی، امور کارکنان توزیع برق مشهد و شرکت مخابرت طرح اهدای سیم کارت همراه اول برای کارکنان و خانواده آنها طی 3 روز و به صورت رایگان در محل پایگاه بسیج اجرا شده است، گفت: یکی دیگر از فعالیت های پایگاه بسیج اجرای طرح تعویض کارت ملی همکاران توسط اداره پست مرکزی در محل پایگاه بسیج بود که مورد استقبال قرار گرفت.

     وی در خاتمه با اشاره به تقش و جایگاه بسیج در حفظ و حراست از کشور و تأمین امنیت گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری «هفته بسیج در حقیقت فرصت و بهانه ای برای زنده نگه داشتن ارزش ها و روح بسیجی در آحاد ملت، مخصوصاً جوانان پرشور و مدافعان عاشق صادق است.»

      

      

مجموع بازدیدها : 14,448,862
تعداد بازدید امروز : 837
تعداد بازدید دیروز : 2,453
آخرین به روزرسانی : 12:59  1396/10/26
تعداد کاربران مهمان : 195
تعداد کاربران آن لاین : 5
نشانی: مشهد مقدس - بلوارخیام(جنوبی) - صندوق پستی 1115- 91735
تلفن: 31703-051
نمابر(فکس): 37681066-051
ایمیل:
کلیه حقوق متعلق به شرکت توزیع برق شهرستان مشهد می باشد.