1396/10/30
  •    
    • بخشهای خبری
    • صفحه اصلی محتوا
     معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر
     ایلنا: معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر از تخفیف ۴۰ درصدی بهای برق برای مشترکان مناطق گرمسیر تا پایان سال جاری خبر داد.
     به گزارش مهر
     اگرچه در سالهای گذشته، استفاده از کولرهای گازی یکی از مزایا و به نوعی نشانه مدرن بودن منازل مسکونی نوساز به شمار میرفتند، اما امسال دیگر در آگهی های تبلیغاتی فروش مسکن، خبری از کولرهای گازی نیست
     معاون وزیر نیرو
     با توجه به اینکه سال آینده بودجه های جاری وزارتخانه ها افزایش پیدا نمی کند، لذا بخش های دولتی باید از همین حالا هزینه های جاری خود را در حوزه مصارف انرژی به شدت کاهش دهند.
     مهندس سعید علیشاهی مدیر دفتر تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق مشهد درگفت وگوبا خبرنگاروصل گفت: اهم فعالیتهای سال گذشته در راستای حمایت از فناوری و تحقیق وتوسعه در صنعت توزیع برق را به شرح زیراعلام کرد :
     رئیس اداره رفاه و درمان شرکت توزیع نیروی برق مشهد گفت : این صندوق از ابتدای سال 1390 با هدف ایجاد روحیه تعاون ، امنیت فکری کارکنان شاغل و بازنشسته وهمچنین تامین بخشی از هزینه های فوت اعضای آن تشکیل شده است .
     شانزدهمین کنفرانس شبکه های توزیع برق همچون سالهای گذشته با حضور گسترده شرکت های توزیع سراسرکشور،دانشگاهها،موسسات پژوهشی و صاحبان صنایع مرتبط با صنعت برق در روزهای 30 و 31 فروردین ماه در شهر بندرعباس برگزار گردید.
     شانزدهمین همایش سالیانه گرامیداشت روز صنعت برق و ایمنی با حضور مدیران ، معاونان و کارکنان شرکت برگزار شد و ترویج فرهنگ ایمنی ، آموزش جدی وکاربردی، ایجاد و استقرار انضباط کاری در حوزه ایمنی مورد تأکید قرار گرفت .
     به گزارش روابط عمومی
     به همت شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد و انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های توزیع برق، '' همایش نگرشی نو به استفاده از کابل خودنگهدار '' در مشهد برگزار شد .
مجموع بازدیدها : 14,448,847
تعداد بازدید امروز : 822
تعداد بازدید دیروز : 2,453
آخرین به روزرسانی : 12:59  1396/10/26
تعداد کاربران مهمان : 193
تعداد کاربران آن لاین : 5
نشانی: مشهد مقدس - بلوارخیام(جنوبی) - صندوق پستی 1115- 91735
تلفن: 31703-051
نمابر(فکس): 37681066-051
ایمیل:
کلیه حقوق متعلق به شرکت توزیع برق شهرستان مشهد می باشد.